8 aplikacji urodowych, które każda it-girl chętnie ściąga na telefon

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieją aplikacje na smartfony, które pomagają każdej stylowej dziewczynie wyglądać dobrze. Niektóre z nich możesz kojarzyć, a z innych pewnie już korzystasz. W tym artykule przedstawiamy kilka propozycji aplikacji, które mogą Ci się przydać! 

Zdecydowana większość przedstawionych przez nas aplikacji jest darmowa, z możliwością wykupienia rozszerzonej wersji. Niektóre z nich działają nawet bez dostępu do internetu.

Mirror

Mirror to aplikacja, która może uratować Cię w niejednej opresyjnej sytuacji. Czy miałaś w swoim życiu taki dzień, kiedy bardzo chciałaś wyglądać dobrze, ale z roztargnienia zapomniałaś zabrać ze sobą lusterko? Zapewne nie było to nic komfortowego. Aplikacja Mirror sprawi, że będziesz miała lusterko ze sobą za każdym razem, gdy wyjdziesz z domu z telefonem. Jest lepsza od zwykłej kamery smartfona, ponieważ pozwala przeglądać się nawet w ciemności. Ponadto posiada opcję oglądania się pod różnymi kątami.

Beauty plus

Jeżeli należysz do osób lubiących robić sobie dużo zdjęć, ta aplikacja będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej przerobisz klasyczne zdjęcie w istne dzieło sztuki!

Beauty plus posiada wiele opcji obróbki zdjęć, takich jak filtry, retusz, zmiana koloru i objętości włosów. Jest ona popularna na całym świecie i ma wielu wiernych użytkowników.

HappyHair

Jest to kolejna propozycja, którą warto się zainteresować. Aplikacja pozwala nam zmienić fryzurę na tysiące różnych sposobów. Nie wiesz, czy powinnaś coś zmienić, a wkrótce masz wizytę u fryzjera? Pobierz tę aplikację i sprawdź, w jakiej fryzurze wyglądasz dobrze!

Sun Coach

Jest to doskonała aplikacja, która powinna Cię zainteresować. Pozwala na prognozowanie wielkości promieniowania UV na świecie. Twoim zadaniem będzie wpisanie, gdzie aktualnie się znajdujesz, a ona pokaże, jaką intensywność ma dziś promieniowanie ultrafioletowe. Co więcej, aplikacja doradzi Ci, jaki filtr powinnaś zastosować.

iDrated

Jest to aplikacja, która na podstawie informacji o Twojej płci i wadze obliczy, ile powinnaś wypijać wody każdego dnia. Ponadto pozwala ona na notowanie ilości wypijanej wody, dzięki czemu będziesz mogła to skrupulatnie kontrolować.

Krokomierz

W pierwszej chwili wydawać się może, że nie jest to aplikacja urodowa. Po głębszym zastanowieniu można jednak dojść do wniosku, iż jest to myślenie błędne. Bo która kobieta dbająca o urodę nie chce być też aktywna fizycznie? Dzięki Krokomierzowi sprawdzisz, ile kroków wykonujesz każdego dnia. Będziesz mogła też obserwować liczbę spalanych kalorii oraz dystans. Dbaj o urodę, ale też o kondycję!

Virtual Makeover

Ta aplikacja pozwala na kompleksowy dobór stylizacji. Ponadto możesz w niej wybrać fryzurę, makijaż i dodatki przeróżnych firm. W tym przypadku warto wykupić rozszerzoną wersję programu, ponieważ daje więcej możliwości.

Pinterest

Nie masz jeszcze tej aplikacji? Koniecznie ją pobierz! Pinterest jest niesamowitą skarbnicą inspiracji płynących z całego świata. Umożliwia zarówno przeglądanie, tworzenie, jak i dzielenie się zdjęciami ze znajomymi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*