Joanna Andrzejewska

Detaille > Artykuły według: Joanna Andrzejewska
Dziennikarka z wykształcenia, miłośnika mody z pasji. Od dawna ma świadomość, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nie przejmuje się, że jej szafka z butami pęka w szwach. Królestwo oddałaby za aplikację, która zawsze znałaby odpowiedź na pytanie "co dziś założyć" i inteligentne przybory do makijażu, które wykonywałyby make-up za nią.
Sean Gallup/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Suknia księżnej Kate zawierała tajną wiadomość? Zdradzał ją jeden detal

Choć od ślubu księcia Williama i księżnej Kate minęło już 10 lat, informacji na temat tego wydarzenia wciąż przybywa. Niedawno na jaw wypłynęła wiadomość o tajemniczym przekazie, który szyfrowała suknia panny młodej. Domyślasz się o co może chodzić? 29 kwietnia 2011 roku oczy całego świata skierowane były na Londyn, gdzie sakramentalne tak wypowiedzieli książę William i Kate Middleton. I choć ceremonia ta była wyjątkowym wydarzeniem pod wieloma względami, miłośniczki mody z pewnością nie mogły oderwać wzroku od stylizacji świeżo upieczonej monarchini. Kreacja ślubna księżnej została stworzona przez dom mody Alexandra McQueena. Sukienkę zaprojektowała Sarah Burton i zrobiła to tak, że… projekt niósł specjalne przesłanie. Jakie? Jak podaje huffpost.com kwiatowy haft na rękawach kreacji Kate był hołdem dla Wielkiej Brytanii. Motywy przewodnie, czyli róże, żonkile, osty i koniczyny znajdują się bowiem w herbach Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii Północnej. Co więcej, zdobienia te wykonano przy użyciu XVII-wiecznej metody irlandzkiej. Ładny gest? Przeczytaj też: 4 triki, które sprawią, że Twój look będzie bardziej modowy Zdjęcie główne: Sean Gallup/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Czytaj więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.