Suknia księżnej Kate zawierała tajną wiadomość? Zdradzał ją jeden detal

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć od ślubu księcia Williama i księżnej Kate minęło już 10 lat, informacji na temat tego wydarzenia wciąż przybywa. Niedawno na jaw wypłynęła wiadomość o tajemniczym przekazie, który szyfrowała suknia panny młodej. Domyślasz się o co może chodzić?

29 kwietnia 2011 roku oczy całego świata skierowane były na Londyn, gdzie sakramentalne tak wypowiedzieli książę William i Kate Middleton. I choć ceremonia ta była wyjątkowym wydarzeniem pod wieloma względami, miłośniczki mody z pewnością nie mogły oderwać wzroku od stylizacji świeżo upieczonej monarchini.

Kreacja ślubna księżnej została stworzona przez dom mody Alexandra McQueena. Sukienkę zaprojektowała Sarah Burton i zrobiła to tak, że… projekt niósł specjalne przesłanie. Jakie?

Jak podaje huffpost.com kwiatowy haft na rękawach kreacji Kate był hołdem dla Wielkiej Brytanii. Motywy przewodnie, czyli róże, żonkile, osty i koniczyny znajdują się bowiem w herbach Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii Północnej. Co więcej, zdobienia te wykonano przy użyciu XVII-wiecznej metody irlandzkiej.

Ładny gest?

fot. Samir Hussein/ WireImage/ Getty Images

Przeczytaj też: 4 triki, które sprawią, że Twój look będzie bardziej modowy

Zdjęcie główne: Sean Gallup/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*