Czy wiesz, że istnieje pionowy telewizor, który obraca się tak, jak telefon?!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku nie brakuje nowinek technologicznych. Firmy zajmujące się projektowaniem wszelkiego rodzaju elektroniki starają się dopasować swoje sprzęty pod aktualnie panujące trendy. 

Nie od dziś wiadomo, że bardzo wiele osób skupia się obecnie na social mediach. Korzystamy z nich bardzo często. Naszego smartfona możemy ustawiać w dowolnej pozycji. Często przekręcamy obraz, aby ułatwić sobie oglądanie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników, firmy stworzyły telewizor, który również można obracać. Brzmi jak science fiction? Sprawdźcie koniecznie jego możliwości!

Telewizor w dowolnej pozycji – rewolucja na rynku

Przez lata telewizory mocno ewoluowały. Zmieniał się ich wygląd, a także cały system, który odpowiada za jakość obrazu oraz sprawność urządzenia. Marka Samsung przygotowała dla swoich klientów absolutną nowość, telewizor Sero. Ten model dostosowuje się do wymagań różnych serwisów takich jak Instagram, Facebook czy TikTok. Każdy z tych portali oglądany jest z reguły wertykalnie, a nie horyzontalnie. Ten nietypowy model telewizora marki Samsung powstał z potrzeby rynku, tak samo jak inne modele, które również mają ciekawy wygląd. Mowa o TY Serif, który ma ciekawe nóżki, a także o bardzo modnym The Frame, który wizualnie przypomina obraz. Każdy z nich doskonale komponuje się z wnętrzem.

The Sero – z myślą o milenialsach

Ten model telewizora został zaprojektowany z myślą o młodym pokoleniu, którego życie krąży wokół mediów społecznościowych. Ludzie bardzo szybko przyzwyczaili się do oglądania właśnie pionowego obrazu. The Sero ma 43-calowy ekran QLED. Wyposażony został w system audio 4.1-kanałowy o mocy 60 W. Z całą pewnością można na nim oglądać obraz nagrany w 4K. Model ten doskonale sprawdzi się do przeglądania mediów społecznościowych oraz komentarzy, które będą na nim wyraźnie i łatwe do odczytania. Z przyjemnością obejrzysz na nim ulubiony film czy pograsz na konsoli. Wystarczy wówczas obrócić telewizor, by odzyskać poziomy układ. Samo przesuwanie ekranu będzie możliwe dzięki specjalnemu mechanizmowi. Ustawienie obrazu będzie automatycznie dostosowane do ustawień telewizora. Na razie model ten pojawił się na rynku koreańskim. Jest oczywiście zdecydowanie droższy niż pozostałe modele smart. Mimo to chętnych nie brakuje, zwłaszcza wśród influencerek.

Telewizor pionowy – nowa jakość korzystania

Co ciekawe, tego typu telewizor umożliwia śledzenie swoich ulubionych youtuberów, a także uczestniczenie w relacjach na żywo na Instagramie czy TikToku. Można ćwiczyć, rozciągać się czy gotować w towarzystwie swoich ulubionych osobistości internetowych. Takie udogodnienia usprawniają życie, zwłaszcza w okresie pandemii, gdy coraz trudniej jest uczestniczyć w różnych warsztatach czy zajęciach na siłowni. Telewizor The Sero pozwala na aktywne korzystanie z życia towarzyskiego bez ryzyka oraz w trakcie kwarantanny. Wykonywanie tych czynności przez komputer czy telefon nie należy do najwygodniejszych, dlatego już nie możemy się doczekać, kiedy marka Samsung wprowadzi ten model również w Polsce.

Zdj. główne: Hal Gatewood/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*