Dzięki tym aplikacjom będziesz mogła kupować w niższej cenie!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zdarza się, że masz problem z dopięciem budżetu domowego? Masz tendencje do nadmiernego wydawania pieniędzy? Chcesz to zmienić? Poznaj aplikacje, które pomogą Ci zaoszczędzić! Dzięki nim Twoje codzienne zakupy będą kosztować zdecydowanie mniej!

 

Too Good To Go

Ta aplikacja to absolutny hit! Znaczną część codziennych wydatków pochłaniają zakupy żywności. Dzięki Too Good To Go możesz pozwolić sobie na częste „wizyty” w kawiarniach lub restauracjach, wcale nie musisz z nich rezygnować! Głównym celem aplikacji jest ratowanie jedzenia, które trafi do kosza. Jak to możliwe? Lokale wyprzedają posiłki, które składają się z dań lub produktów niesprzedanych danego dnia. Oprócz ratowania planety i działania zgodnie z ideą zero waste, kupując przez Too Good To Go, możesz sporo zaoszczędzić. Lokale przygotowują tzw. paczki niespodzianki. Nigdy nie wiesz, co dokładnie się w nich znajdzie. Produkty zawsze sprzedawane są w niższej cenie niż w stałej ofercie sklepu. Podobne działanie ma aplikacja Foodsi. To rozwiązanie, które z pewnością pozwoli odrobinę zaoszczędzić, ale też przy okazji cieszyć się jedzeniem z ulubionych restauracji, sklepów, piekarni i kawiarni!

Qpony

Rozsądne zarządzanie budżetem domowym z pewnością ułatwiają promocje. Aplikacja Qpony to doskonały sposób, by być na bieżąco z najnowszymi atrakcyjnymi ofertami, które proponują sklepy. Wszystkie gazetki reklamowe, zniżki, kody rabatowe i akcje promocyjne w jednym miejscu! Aplikacja pozwala też na wyszukiwanie konkretnych sklepów, restauracji i kawiarni i monitorowanie ich aktualnych ofert. Qpony to oszczędzanie czasu i przede wszystkim pieniędzy!

Aplikacje Biedronka i Lidl Plus

Większość marketów stworzyła swoje aplikacje, w których znajdują się ich aktualne oferty. Jeśli często bywasz w Biedronce lub Lidlu, to koniecznie powinieneś pobrać na swój telefon ich apki! W przypadku Biedronki każdego dnia możesz „wylosować” indywidualną zniżkę na konkretny produkt. Dodatkowo aplikacja rejestruje Twoje zakupy, jeśli użyjesz przy kasie karty lojalnościowej, więc na bieżąco możesz monitorować swoje wydatki. W przypadku apki Lidla działa to w bardzo podobny sposób. Sieć bardzo często tworzy specjalne oferty promocyjne wyłącznie dla użytkowników aplikacji Lidl Plus! Sprawdź, czy Twój ulubiony market również posiada swoją apkę i kupuj taniej niż na co dzień!

Oprócz wymienionych już apek warto też wspomnieć o Ceneo, które jest internetową porównywarką cen. Działa w dość nieskomplikowany sposób. Tworzy listę sklepów, w których dostępny jest dany produkt i proponuje Ci to miejsce, w którym możesz kupić go najtaniej. To doskonałe rozwiązanie, które oszczędza czas wielu konsumentów!

Stocard to apka, której cel jest bardzo prosty – gromadzenie wszelkich kart lojalnościowych w jednym miejscu. Dzięki temu możesz je mieć zawsze przy sobie, nawet jeśli zapomnisz portfela!

Pan Paragon to opcja dla osób, które chcą skrupulatnie analizować i podsumowywać swoje wydatki. Aplikacja „przechowuje” wszystkie paragony, umożliwia tworzenie list zakupowych i ma wiele innych bardzo ciekawych i przydatnych funkcji, które doceni każda osoba rozpoczynająca przygodę z oszczędzaniem!

Zdj. główne: Paul Hanaoka/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*