Srebrne bransoletki – do jakiego typu urody i sytuacji się dopasują?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Każda kobieta świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że moc i potencjał odpowiednio dobranej biżuterii jest wręcz nieograniczony. Takie drobne i często dość niepozorne elementy biżuteryjne odgrywają nieocenioną rolę. Potrafią nie tylko przyozdobić każdą stylizację, ale także wydobyć z pań skrywany głęboko urok. Biżuteria, podobnie jak kobiety, jest absolutnie różnorodna. Panie jednak zdecydowanie upodobały sobie bransoletki. Cieniutkie czy też nieco grubsze subtelnie podkreślają damskie nadgarstki.  Z racji tego, że dużą popularnością cieszą się srebrne bransoletki, warto się dowiedzieć, do jakiego typu urody one pasują i w jakich sytuacjach warto je nosić.

Srebrne bransoletki – co je wyróżnia?

Srebrne bransoletki to ponadczasowa ozdoba kobiecego nadgarstka. W przypadku srebrnych bransoletek możemy mówić tu nie tylko o ich wyjątkowym wyglądzie, ale także o dość przystępnej cenie w porównaniu do złota. Jednocześnie trzeba sobie zdać sprawę z tego, że srebro to kruszeć o bardzo specyficznym wydźwięku. Jest to metal szlachetny o chłodnym, często wręcz mroźnym odcieniu. Srebrne bransoletki są więc niezwykle eleganckie, ale także nie dopasują się do każdego typu urody.

Srebrne bransoletki, a typy kobiecej urody

Najbardziej ogólne rozróżnienie typów kobiecej urody zakłada urodę ciepłą i zimną. Panie w typie wiosny i lata cechują się jasnymi włosami, oliwkową karnacją, a także ciepłą barwą oczu- najczęściej zieloną. Z kolei panie w typie zimy posiadają ciemne włosy, jasną karnację i ciemne oczy. Srebrne bransoletki- jak zostało to już wspomniane- są wyjątkowo chłodne w swoim wyglądzie. Analogicznie więc można powiedzieć, że dopasują się do pań, których uroda również jest „zimna”. Wówczas będzie można idealnie zauważyć, że srebrne bransoletki komponują się z całokształtem i świetnie wydobywają z kobiecego wyglądu to, co najlepsze. W przypadku srebrnych bransoletek i pań o chłodnym typie urody, można również zauważyć wyjątkową harmonię i ponadczasowy urok.

Kiedy zakładać srebrne bransoletki?

Panie zainteresowane noszeniem srebrnych bransoletek mogą się zastanawiać, kiedy warto je w ogóle założyć? Otóż jeśli posiadamy klasyczne i proste modele srebrnych bransoletek, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić je na co dzień. Srebrne bransoletki są bowiem dość uniwersalne i dopasują się zarówno do stylizacji na wielkie wyjścia jak i również do codziennego, casualowego outfitu. Nie ma więc „nieodpowiedniej” chwili na to, by przyozdobić srebrnymi bransoletkami swoje nadgarstki.

Zdjęcie główne: pexels.com/Leopoldo Fernandez

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*