Ozdobny łańcuszek przy okularach przeciwsłonecznych lub korekcyjnych to hit tego lata

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bardzo silnym trendem ostatnich miesięcy są okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne ozdobione stylowymi łańcuszkami. Ten modny dodatek do oprawek przestał się kojarzyć ze starszymi paniami lub nauczycielami, które miały w zwyczaju w taki sposób nosić swoje okulary do czytania. Jest to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu w czasie letniej imprezy nad basenem czy spaceru po plaży. Łańcuszki są bogato zdobione, więc z powodzeniem mogą zastąpić biżuterię lub być jej ciekawym elementem. Sprawdź w których sklepach znajdziesz stylowe okulary przeciwsłoneczne z łańcuszkiem lub same łańcuszki, które zakłada się na oprawki.

Okulary na łańcuszkach zyskały ogromną popularność wśród kobiet, które lubią otaczać się przedmiotami luksusowymi. W ich przypadku łańcuszki są ozdabiane diamentami, złotem lub innymi szlachetnymi kruszcami. Można również spotkać łańcuszki w bardziej minimalistycznej odsłonie, zawieszone na prostych sznureczkach.

Równie interesującą ozdobą, którą możemy spotkać w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi są zwisające po bokach frędzelki. Na taki model zdecydowała się w czasie swojego urlopu Izabela Janachowska. Takie akcesorium znakomicie wygląda w połączeniu ze stylowym strojem kąpielowym praz prostą biżuterią.

Stylowe propozycje okularów w połączeniu z łańcuszkami

Przeczytaj też: 15 dodatków, które kupisz na wyprzedażach nawet o 70% taniej!

Zdjęcie główne: Jeremy Moeller/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*