10 fryzur, które sprawdzą się idealnie w czasie zapuszczania włosów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Etap między krótką fryzurą, a zapuszczaniem na nowo włosów często staje się wyzwaniem, zwłaszcza kiedy trzeba ułożyć kosmyki. Z pomocą przychodzą ciekawe, artystyczne i romantyczne fryzury, które sprawdzą się rewelacyjnie w czasie, gdy czekamy aż włosy na nowo będą półdługie lub długie. Przejściowy okres może być świetnym czasem na eksperymenty i testowanie nowych stylistycznych rozwiązań. Okazuje się, że nawet z pozoru trudne do ułożenia kosmyki mogą być rewelacyjnym polem do całkiem nowego imagu! Sprawdź, jakie fryzury sprawdzą się na tym etapie doskonale.

Kto z nas tam nie był? Chyba wszystkie doświadczamy dni, kiedy nasze włosy nie chcą z nami współpracować, a na głowie mamy totalny chaos. Na takie dni również warto znaleźć rozwiązanie, aby czuć się dobrze i wyglądać mimo wszystko fenomenalnie. Nawet odrastające włosy, które ze stylowego boba chcemy przemienić w długie fale mogą być znakomitym polem do wykonania świeżych i całkiem nowych fryzur.

Tymczasowe fryzury, które będą receptą na bad hair day

Rewelacyjnym sposobem na zapuszczanie włosów będzie skorzystanie z pomocy gumek, opasek oraz różnego rodzaju spinek. To proste fryzjerskie akcesoria mogą w pomóc nam stworzyć ciekawy i niepowtarzalny look. Hitem ostatnich miesięcy jest wykonywanie luźnego koka na czubku głowy z tym, że nie o wiążemy w nim wszystkich włosów, część kosmyków luźno opada na nasz kark. Popularność zdobywają również mikro koczki oraz mokro kucyki, które mają nieco futurystyczny charakter. Oczywiście można skorzystać również z aktualnych trendów na wpinanie we włosy ozdób w rozmiarach XL.

Inspirujące fryzury, idealne na czas hodowania włosów

Przeczytaj też: Ta prosta sztuczka sprawi, że Twoje włosy przestaną tak szybko się przetłuszczać

Zdjęcie główne: Christian Vierig/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*