Aplikacja dobierająca kolor szminki. Sprawdź, jaki odcień pasuje do Twoich ust!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aplikacje ułatwiające nam życie są już nieodłączną częścią naszej codzienności. Mamy apki kontrolujące stan naszego zdrowia, liczące kalorie czy informujące nas ile wody wypiliśmy danego dnia. Coraz więcej osób ściąga na swój telefon aplikacje dotyczące mody i urody. Okazuje się, że bardzo popularne stają się aplikacje pomagające wybrać idealny makijaż np. dobierając za nas perfekcyjny odcień szminki lub błyszczyka. Sprawdź, jak działa tego typu technologia na własnych ustach!

Lipscanner, bo tak nazywa się aplikacja dobierająca kolor produktu który chcemy nałożyć na usta jest sygnowana przez dom mody Chanel. Dzięki podpowiedziom możemy dobrać idealną szminkę, która nie tylko dopasowana jest do naszego typu urody oraz również do okoliczności w jakich chcemy ją nosić. Większość osób ma opory, aby testować szminki w drogerii. Dostępne tam testery nie są do końca higieniczne i szukając koloru dla siebie raczej nakładamy odrobinę produktu na naszą dłoń. Niestety ten zabieg nie pokaże nam jak szminka lub błyszczyk prezentuje się na naszych ustach. Ponadto szminki o intensywnych kolorach ciężko jest zmyć, aby za chwilę móc nałożyć na wargi kolejny produkt. Lipscanner skutecznie rozwiązuje ten problem pozwalając nas przetestować odcień w wirtualnej rzeczywistości.

Lipscanner – aplikacja, którą powinna zainstalować każda miłośniczka makijażu

Chanel Makeup Creation Studio i CX Lab stworzyli wspólnie produkt za który będą im wdzięczne tysiące kobiet na całym świecie. To świetna aplikacja, która pozwala wypróbować różne kolory szminek bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać swój odcień, a specjalny filtr pokaże nam jak prezentuje się dany kolor na naszych ustach. Aplikacja jest całkowicie darmowa i mogą z niej skorzystać użytkownicy systemu IOS. Aplikacja sama podpowiada jaki odcień powinnyśmy wybrać, proponując również teksturę produktu oraz rodzaj wykończenia. Jest to z pewnością nowy etap w branży beauty!

Przeczytaj też: Szczoteczka soniczna do twarzy – czy warto mieć ją w swojej kosmetyczce?

Zdjęcie główne: Oleg Magni/ pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*