Kolorowe końcówki włosów na lato to świetny pomysł, aby realizować wakacyjne szaleństwo

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato to znakomity czas, aby eksperymentować ze swoimi wizerunkiem i stylizacjami. Świetnym sposobem, aby zrobić coś szalonego w wakacyjnym klimacie jest pomalowanie włosów na niecodzienny, trochę zwariowany kolor. W tym sezonie ponownie będziemy mogli zobaczyć na plażach czy festiwalach muzycznych mnóstwo osób, które zdecydowały się właśnie na taki rodzaj koloryzacji. Sprawdź nasze inspiracje, które pomogą Ci odważyć się na tą nieoczekiwaną zmianę!

Niektórzy ciągle prorokują, że koloryzacja w stylu ombre lub sompre już zaraz odejdzie do lamusa, jednak wciąż jest to jedna z najczęściej wybieranych usług w salonach fryzjerskich. W czasie lata stonowane blondy, brązy są zamieniane w stylizacje włosów w festiwalowym klimacie. Nie trzeba od razu decydować się na trwałą koloryzację. W ofercie drogerii można znaleźć mnóstwo koloryzujących szamponów, które pozwolą nam na świetny efekt nawet w domowych warunkach. Tym bardziej łatwiej będzie pomalować nam samodzielnie same końcówki nakładając na nie zmywalną farbę do włosów. Oczywiście bardziej precyzyjny efekt osiągniesz udając się do sprawdzonego fryzjera.

Coraz częściej można zobaczyć na ulicach polskich miast dziewczyny i chłopaków, którzy kolorową koloryzację utożsamiają ze swoim stylem i noszą ją również na co dzień. To świetny sposób na wyrażanie siebie i nieco zwariowany, ale artystyczny sposób.

Garść inspiracji z Pinteresta na kolorową koloryzację końcówek

Przeczytaj też: 10 fryzur, które sprawdzą się idealnie w czasie zapuszczania włosów

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*