H&M wie, że piękno nie ma rozmiaru, co udowadnia zaproszeniem do kampanii Palomy Elsesser

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nareszcie doczekaliśmy się lata, a wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli w tym roku skorzystać w pełni z uroków wakacji. Jest więc to znakomity moment, aby zacząć rozglądać się za strojem kąpielowym. Szukając idealnego bikini warto zajrzeć do H&M i poznać ich kolekcję strojów kąpielowych powstałą we współpracy z Palomą Elsesser. Każda z nas może w tych strojach poczuć się bardzo kobieco. Modelka i aktywistka Paloma Elsesser inspiruje i pokazuje, że piękno jest niezależne od rozmiaru.

W kampanii dla H&M wzięło udział 6 modelek reprezentujących bardzo różne sylwetki i typu urody. Szwedzka marka modowa chciała kolejny raz pokazać, że szyje ubrania dla każdej kobiety, dlatego coraz częściej zapraszane są do współpracy modelki plus size. Tak samo było również przy powstawaniu nowej linii kostiumów kąpielowych. Klip reklamowy przestawia 6 fantastycznie wyglądających kobiet, które pływają w błękitnych wodach Oceanu Spokojnego. Krótki film mimo, że ma pokazywać najnowsze stroje kąpielowe przekazuje jednak wiele cennych i wartościowych treści. Przede wszystkim pokazuje, że odwagi i siły warto szukać wewnątrz siebie, bo każda dziewczyna ją posiada.

Inkluzywne kostiumy kąpielowe od H&M

Jakie kostiumy kąpielowe znajdziemy w ofercie sieciówki? Marka przygotowała zarówno stroje jednoczęściowe, jak i różnego rodzaju bikini, aby każda z nas znalazła fason w którym czuje się najlepiej. Inkluzywna kolekcja będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych, bieli, czerni oraz ciekawym rdzawym odcieniu. Świetna informacja jest taka, że stroje zostały zrobione z materiałów w 85% pochodzących z recyklingu.

Przeczytaj też: Są niedrogie, zgodne z najświeższymi trendami i posiadają polską metkę. Sinsay’owi dziękujemy za nową kolekcję strojów kąpielowych

Zdjęcie główne: Jerritt Clark/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*