Szpilki Manolo Blahnik – tych butów nie mogło zabraknąć na planie nowego „Seksu w wielkim mieście”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy fani serialu „Seks w wielkim mieście” z wypiekami na twarzy czekają na jego kontumację. Do sieci od czasu do czasu przeciekają zdjęcia z planu „And just like that”, gdzie możemy zobaczyć jakie stylizacje będą miały na sobie bohaterki serialu. Nie jest niespodzianką, że na jednej z fotografii mogliśmy zobaczyć kultowe już niebieskie szpilki od Manolo Blahnik w których Carrie Bradshaw przemierzała ulice Nowego Jorku.

„Seks w wielkim mieście” to serial o uczuciach, przyjaźni oraz życiu zawodowym, ale bardzo ważna jest w nim również moda. Carrie Bradshaw na przestrzeni lat wykreowała kilka modowych trendów, które do dziś są bestsellerami. Liczymy, że również w nowej części pojawi się mnóstwo stylizacyjnych perełek!

Stylistyczne inspiracje z planu „And just like that”

Sarah Jessica Parker na pewno cieszy się z powrotu do grania Carrie Bradshaw. Za kostiumy na planie odpowiadać będzie Molly Rogers, która nie siwienie potrafi oddać klimat luksusu i przepychu zamożnych mieszkanek Nowego Joroku. Pojawienie się butów od Manolo Blahnik jest oczywiście nawiązaniem do poprzednich produkcji, gdzie miały one znaczącą rolę. Carrie będzie je nosić w przepięknym outficie składającym się z białej bluzki ze złotymi guzikami, kremowego żakietu oraz ultra modnych spodni z szerokimi nogawkami.

Przeczytaj też: Oto modele butów, w które naprawdę warto zainwestować

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*