Ta metoda konturowania twarzy stała się prawdziwym hitem w sieci! Sprawdź na czym polega

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Konturowanie twarzy ma na celu wyszczuplenie jej i wyeksponowanie kości policzkowych. Aktualne trendy w makijażu idą o krok dalej. Odpowiednie nałożenie rozświetlacza i bronzera może sprawić, że twarz będzie wyglądać jak po liftingu, pięknie uniesiona i napięta. Ten rodzaj makijażu przyda się nam zwłaszcza po nieprzespanej nocy, kiedy wygląd twarzy zdradza, że jesteśmy bardzo zmęczone. Ten trik jest bardzo prosty i wykonasz go za pomocą podstawowych kosmetyków. Sprawdź, jak zrobić ekspresowy lifting twarzy, który stał się viralem na TikToku!

Dobry makijaż dzienny powinien maskować nasze niedoskonałości i uwydatniać naturalne piękno. Czasami są takie dni, że potrzeba jest większej ingerencji, która sprawi, że nasza pewność siebie wróci do normalnego poziomu. To idealna chwila, aby zastosować najnowszy trend w branży beauty, czyli nowy sposób konturowania twarzy. Dzięki nałożeniu na twarz rozświetlacza i bronzera, których linie kierują się ku górze możesz uzyskać naprawdę zaskakujący efekt. To bardzo proste!

Nowy trend z TicTok, który sprawi, że będziesz wyglądać jak po liftingu

Konturowanie twarzy to ogromny trend makijażowy, który z każdym miesiącem jest unowocześniany i wprowadzane są do niego nowe, zaskakujące elementy. Tym razem nałożenie bronzera, rozświetlacza i różu może sprawić, że twarz będzie wyglądać jak po drogich zabiegach liftingujących. Dziewczyny, które przetestowały ten rodzaj makijażu są zszokowane, jakie efekty uzyskały. Początkowo należy rozprowadzić produkt po twarzy, aplikując go w postaci symetrycznych linii wokół ust i na kościach policzkowych. Rozcieranie bronzera powinno odbywać się zawsze ruchem ku górze. Następnym krokiem jest nałożenie korektora rozświetlającego w miejscach, które podkreślić. Będzie to łuk brwiowy, kości policzkowe czy grzbiet nosa. Koniecznie przetestuj ten rodzaj makijażu na swojej twarzy.

@amanddajustyne

Trust the process #fy #fyp #makeup #DSWCutLoose

♬ original sound – Amanddajustyne

Przeczytaj też: 5 typów make-upu, które nie wymagają dużego wysiłku, a wyglądają jak filtr z Instagrama

Zdjęcie główne: Anastasia/ adobestock.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*