4 najlepsze depilatory – ranking redakcji

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na golenie nóg za pomocą depilatora decyduje się coraz więcej kobiet. Urządzenie to gwarantuje nam nieskazitelnie gładkie nogi przez dłuższy czas niż inne metody depilacji. Przyjrzyjmy się depilatorom obecnym na rynku i wspólnie wybierzmy ten najlepszy!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego depilatora?

Depilator depilatorowi nierówny. Z pozoru nawet drobne parametry techniczne mogą wpłynąć na jakość korzystania z urządzenia.

W depilatorze niezwykle istotna jest liczba pęset. Najlepiej, jeśli jest ich 40 lub 60. Wtedy depilacja będzie dokładniejsza.

Jeżeli jesteś zainteresowana korzystaniem z depilatora z dyskami, również zwróć uwagę na ich liczbę. Model, który zapewni depilację wysokiej klasy, powinien mieć więcej niż 32 dyski. Wtedy po użyciu będziesz się mogła cieszyć gładkimi nogami nawet przy gęstych włoskach.

W depilatorze ważny jest również komfort samej depilacji. Dodatkowe funkcje, takie jak ruchoma głowica, podświetlenie, wodoodporność czy też powłoka antypoślizgowa, sprawiają, że depilacja staje się dokładniejsza i przyjemniejsza, niemal w każdych warunkach. Przy zakupie urządzenia warto więc zwrócić na nie uwagę.

Niektóre funkcje nie są niezbędne, choć znacząco wpływają na komfort użytkowania. Są to np. dodatkowe nasadki, dzięki którym unikniemy podrażnień przy depilacji miejsc szczególnie wrażliwych.

Najlepsze depilatory do użytku domowego – ranking

Przedstawiamy depilatory, których funkcje zapewnią komfortową depilację.

4. Philips Satinelle Essential BRE225/00

Urządzenie, które w doskonały sposób łączy ze sobą jakość z niską ceną. Depilator jest wyposażony w 32 pęsety, które usuwają włoski o długości nawet 0,5 mm. Niewielki rozmiar sprawia, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Prędkość jego pracy można regulować w zależności od swojej wrażliwości. Depilator jest zasilany sieciowo, a wbudowana lampka pozwala na dostrzeżenie nawet najmniejszych włosków.

3. Braun SE5-541

Kolejna budżetowa propozycja, tym razem od firmy Braun. Depilator ma wbudowane 28 pęset, które zapewniają delikatną depilację osobom szczególnie wrażliwym na ból. Wbudowany specjalny system masażu pozwala na przygotowanie skóry do depilacji. Urządzenie jest wodoodporne i zawiera regulację systemu pracy. Kupując depilator, otrzymujemy w zestawie nasadkę trymera.

2. Panasonic ES-ED53-W503

Za precyzyjną depilację w tym urządzeniu odpowiedzialne jest 48 pęset, które znajdują się na dwóch dyskach. Głowica obraca się pod kątem 60°, idealnie dopasowując się w ten sposób do ciała. Urządzenie jest bezprzewodowe, w pełni naładowane działa przez 30 min. Można go używać zarówno do depilacji na sucho, jak i na mokro. Przy zakupie w zestawie otrzymujemy kilka nasadek: podstawową do rąk i nóg, do depilacji pach i bikini, do szybkiej depilacji oraz nasadkę ochronną i szczoteczkę do czyszczenia.

1. Panasonic ES-EL3A-N503

Jeden ze skuteczniejszych depilatorów dostępnych obecnie na rynku. Wyposażony w szeroką, ruchomą głowicę, na której znajduje się aż 60 pęset. Obraca się ona w 90 proc., dzięki czemu depilacja jest szybka oraz efektywna. Dzięki dwóm dyskom żaden – nawet najmniejszy – włosek nie zostanie pominięty. Depilator jest wodoodporny, dzięki czemu z powodzeniem możemy używać go nawet podczas kąpieli. Akumulator, który zasila urządzenie, ładuje się w zaledwie godzinę. Pracę z depilatorem ułatwiają również podświetlenie LED oraz dodatkowa nasadka do miejsc wrażliwych.

Zdj. główne: Mel Poole/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*