Ten trik z Tik Toka sprawi, że Twoje usta będą idealnie pomalowane

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas robienie makijażu nie ma nic bardziej frustrującego niż krzywo pomalowane usta (w konkursie tym mogą konkurować jedynie niesymetrycznie namalowane kreski). Jest to tym bardziej irytujące kiedy wybieramy szminkę o intensywnym kolorze, a każde wyjście poza linię ust jest wówczas bardzo widoczne. Oczywiście trening czyni mistrza, jednak dziewczyny nagrywające materiały na Tik Tok znalazły sposób, dzięki któremu malowanie ust jest dziecinnie proste i zawsze wychodzi idealnie. Sprawdź na czym polega ta sztuczka.

Kiedy malujemy usta matowymi szminkami, które szybko zasychają jeden niewłaściwy ruch może zepsuć nam cały make-up. Szukając sposobu na idealnie pomalowane usta Hu­dy Kat­tan wymyśliła sztuczkę, dzięki której makijaż może zachować swój perfekcyjny charakter. Makijażystka podzieliła się w sieci materiałem na którym pokazuje, co trzeba zrobić, aby usta były równomiernie pokryte wybranym przez nas błyszczykiem lub szminką. Jak pokazała na filmiku Hudy może to być bardzo proste. Musisz przetestować to na swoich ustach!

Idealnie pomalowane usta, ten trik stał się hitem Tik Toka

Wszyscy zastanawiają się na czym polegać może sekret idealnie pomalowanych ust. Wiadomo, ze najbardziej problematycznym obszarem są kąciki ust, gdzie bardzo łatwo o pomyłkę. Pozostały obszar warg można obrysować konturówką co ułatwi nałożenie kosmetyku jednak same koniuszki mogą sprawić nam kłopot. Remedium na tę niedogodność okazał się być zwykły patyczek higieniczny. Wystarczy umieścić go w pionie po czym delikatnie zagryźć. Dzięki temu szminka nie zbiera się w kąciku ust i jest równomiernie rozprowadzona. Ten trik pokazuje, że nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu i drogich gadżetów, aby wyglądać perfekcyjnie.

@afropam

#makeup #fypシ

♬ original sound – theanoughceke

Przeczytaj też: Ta metoda konturowania twarzy stała się prawdziwym hitem w sieci! Sprawdź na czym polega

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*